Preprava

 
WT Society s.r.o. sa zaoberá zasielateľskou činnosťou v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej kamiónovej prepravy tovarov.

Zabezpečujeme prepravy nielen pre našich dlhodobých obchodných partnerov, ale ponúkame svoje služby aj novým zákazníkom a potencionálnym záujemcom. Od svojho vzniku sa špecializujeme hlavne na prepravu hutníckych výrobkov – rúr, plechov, zvitkov, surovín na výrobu ocele ako aj ďalších materiálov a tovarov. Naše hlavné destinácie sú západaná Európa, hlavne Nemecko a Holandsko a juhovýchodná Európa, hlavne Rumunsko, Srbsko, Chorvátsko a Slovinsko.

Disponujeme rôznymi druhmi návesov – plachtové návesy, mega návesy, muldové návesy, vyklápacie návesy a ultra ľahké pre špeciálne nákladky do 27 ton. Prepravu zabezpečujeme našimi zmluvnými dopravcami, ktorým poskytujeme 100% vyťažovanie ich vozidiel.

Okrem zasielateľskej činnosti poskytujeme poradenstvo v oblasti prepravy, logistiku nákladky pre prepravu oceľových rúr, prepravu nadrozmerných nákladov a možnosť skladovania hutníckeho materiálu.